Ogłoszenia parafialne, 22.03.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 22.03.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 36. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 37.,
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Nabożeństwo Gorzkich Żali ofiarujemy w intencji wygaśnięcia epidemii. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17.30.
  • Dziś ks. prof. Robert Nęcek głosi Słowo Boże na każdej Mszy świętej, przez całą niedzielę będzie można nabyć książkę ks. Roberta dotyczącą rozważań Drogi Krzyżowej.
  • W kolejną niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni.
  • Do gminy lub na plebanię można zgłaszać osoby samotne i starsze, które potrzebują pomocy w czasie epidemii. Potrzebującym będą pomagać harcerze.