Ogłoszenia parafialne, 22.02.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 22.02.2015

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 6. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 7. – Barbara Golonka, Podłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
  • W ubiegłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 5 800 zł, pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać. Informujemy, że Rada na każdym spotkaniu otrzymuje aktualne rozliczenie z konta bankowego. Dalsze prace budowlane będą wykonywane po zebraniu 70% wartości inwestycji. Jednocześnie informujemy, że prace w prezbiterium finansowane są przez księży ofiarodawców i nie naruszają budżetu remontowego.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 rejon nr 23, wraz z rejonową Panią Zofią Kaczmarczyk przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Pod figurką św. Antoniego znajduje się puszka Caritas. Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej, przeznaczonej dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne poprowadzi ks. prałat Władysław Zązel, kapelan Związku Podhalan, członek Zespołu Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski i diecezjalny duszpasterz trzeźwości w diecezji bielsko-żywieckiej. Rekolekcje te odbędą się od 15. do 18. marca 2015. Program rekolekcji znajduje się w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.