Ogłoszenia parafialne, 22.01.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 22.01.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 48. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 49., Krystyna Leśniak, Zakrzów, Turówka
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  w środę – Święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła
  w czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  w piątek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
 • Od 22 do 29 stycznia w naszej archidiecezji trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 • Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane w ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła. Zebrano 8 050 zł i wpłacono na konto parafialne.
 • Dziś zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego Lutnia z Wieliczki. Jest to najstarszy polski chór powstały w 1872 roku. Koncert rozpocznie się o godz. 10.45, chór będzie śpiewał również podczas Mszy św. o godz. 11.00. Ofiary złożone do puszek podczas koncertu zostaną przeznaczone na organizację obchodów 145-lecia chóru, która przypada w listopadzie 2017 roku.
 • Prosimy mężczyzn z chóru „Totus Tuus” oraz strażaków o wyniesienie choinek w piątek 27. stycznia po Mszy św. wieczornej.
 • Informujemy, że w związku z dużą ilością Mszy świętych pogrzebowych do odprawienia, nie przyjmujemy Mszy świętych gregoriańskich.