Ogłoszenia parafialne, 21.08.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 21. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.08.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 26. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 250 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 27., Maria Stós, Podłęże, ul. Wąska, od ul. Kolejowej obie strony do p. Jała i Basista
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie NMP, Królowej
  w środę – święto św. Bartłomieja, apostoła
  w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej
  w sobotę – wspomnienie św. Moniki
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 8 740 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. modernizacji. Bóg zapłać.
 • Proszono na o ogłoszenie:
  Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” w Niepołomicach organizuje akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Autokarze obok Zamku Królewskiego. Krew pilnie jest potrzebna do operacji dla chorych dzieci, które oczekują na przeszczep szpiku kostnego.
 • Już dziś informujemy, że w drugą niedzielę września, tj. 11.09.2016 o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Zakrzowa.
 • Dziękujemy Panu Romanowi Cioś za pielęgnację ogródka plebańskiego, a Panu Tadeuszowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy wokół kościoła.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.