Ogłoszenia parafialne, 21.05.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 21.05.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 5. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 6., Janina Motor, Podłęże, ul. Staropocztowa i dobrowolnie Podcegielnia
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
    w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
  • Dziś o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z klas IV obchodzą rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej.
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 7 870 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W naszym kościele będziemy modlić się na Mszy św. wieczornej. Rozpoczniemy modlitwą przy krzyżu misyjnym a następnie powrót do kościoła i Msza św., po niej Majówka.
  • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej