Ogłoszenia parafialne, 19.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.08.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 9. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 10., Józef Kleszczyński, Podłęże, od p. Dyl do p. Augustynków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  w piątek – święto św. Bartłomieja, Apostoła
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 10 370 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • Już dziś informujemy, że w pierwszą niedzielę września, tj. 02.09.2018 o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Zakrzowca.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.