Ogłoszenia parafialne, 19.05.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 19.05.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 50. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 51., Maria Młyńska, Zakrzów, ul. Węgrzecka, lewa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej.
  • Dziękujemy Rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym za codzienny udział we Mszy świętej i majówce podczas Białego Tygodnia.
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 10 080 zł na elewację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Dziś po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanii.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę w 99. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Składamy Wam Bóg zapłać za dar modlitwy, świadectwo wiary, radosną atmosferę. Zapraszamy za rok.
  • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej