Ogłoszenia parafialne, 18.05.2014

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 26. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 27. – Pani Maria Stós, Podłęże, ul. Wąska, od ul. Kolejowej obie strony do p. Jała i Basista
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w sobotę – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
  • Dziś rocznica urodzin Św. Jana Pawła II,  na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas III obchodzą rocznicę I Komunii Świętej.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni.
  • Na Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy rejon nr 2 wraz z rejonowym Panem Tadeuszem Szybińskim, aby przyjąć relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na potrzeby związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży
  • Za tydzień na godz. 15.00 do naszego kościoła zapraszamy na spotkanie ze wspólnym śpiewem „Jednoczymy się w Panu” organizowane przez młodzież działającą przy parafii. O godz. 17.00 Msza święta z nabożeństwem majowym, potem wspólne ognisko.
  • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej.