Ogłoszenia parafialne, 17.07.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17.07.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 21. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 22., Alicja Łagowska, Podłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Augustyn
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
  w piątek – wspomnienie św. Marii Magdaleny
  w sobotę – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 10 170 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • Za tydzień w sobotę po Mszy świętej wieczornej oraz w niedzielę 24 lipca – w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
 • Informujemy, że na dzień dzisiejszy wiemy o 201 pielgrzymach, którzy przyjadą do naszej parafii podczas ŚDM. Nadal nie znamy szczegółów, bardzo prosimy o cierpliwość, gdy tylko otrzymamy więcej informacji zaraz je przekażemy. Na bieżąco informacje będą umieszczane na parafialnej stronie internetowej oraz w gablocie przy kościele, która została przeznaczona na punkt informacyjny ŚDM w naszej parafii.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.