Ogłoszenia parafialne, 17.05.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 17.05.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 44. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 120 zł. zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 45., Maria Jachimczak, Podłęże, Rudzica, od p. Brodów do p. Muchów
  • Dziś obchodzimy 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II, szczególnie modlimy się na Mszy świętej o godz. 11.00. Jutro na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie pielgrzymów, którzy jeździli na Jasną Górę.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące
  • Zachęcamy do uczestnictwa w Majówkach w kościele, aby spotkać się z Chrystusem Eucharystycznym na Mszy św., przyjąć Go w komunii św. i adorować podczas nabożeństwa, zachowując obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
  • Dziękujemy wszystkim, który składają ofiarę na tacę i przez internet.