Ogłoszenia parafialne, 17.05.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 17.05.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 19. i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 20. – Bogdan Sowa, Podłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 8 250 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych.
 • W czwartek rejon nr 29 z rejonową Panią Grażyną Klima przyjął relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • Dziś odbywa się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczone jest na organizację ŚDM Kraków 2016.
 • Z okazji jubileuszu 10-lecia nadania imienia przedszkolu Św. Kingi w Podłężu składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Świętej Patronki na dalsze lata pracy dla Pani Dyrektor i wszystkich pracowników placówki oraz Rodzicom i ich dzieciom.
 • Proszono nas o ogłoszenia:
  Zarząd Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” w Niepołomicach organizuje akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 24 maja 2015 roku o godzinach od 10.00 do 15.00 z Zamku Królewskim w Niepołomicach.

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu wielickiego na piąte, jubileuszowe Wielickie Dyktando, które odbędzie się 23 maja 2015 roku w Kampusie Wielickim w Wieliczce. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 maja w bibliotekach na terenie gminy i powiatu.

  Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania XXIV Dni Niepołomic, które odbędą się od 22 do 24 maja 2015 r. Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na remont dachu kościoła parafialnego pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach.