Ogłoszenia parafialne 16.02.2014

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
w sobotę – Święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 12. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 13. – Leopold Kocoń; Podłęże, od p. Pieprzyców do p. Karasińskich oraz w piątek po Mszy św. wieczornej Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Za tydzień w naszej parafii rozpocznie się wizytacja biskupia i potrwa do poniedziałku.
  • Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w czwartek, piątek i sobotę na Triduum poprzedzające przyjęcie sakramentu. W czwartek Msza św. o godz. 17.00, konferencja i próba liturgiczna, w piątek od godz. 16.30 spowiedź dla kandydatów, rodziców i świadków, Msza św., konferencja i próba liturgiczna, w sobotę Msza św. o godz. 17.00, konferencja i próba liturgiczna. W niedzielę prosimy o przybycie pół godziny przed Mszą świętą o godz. 17.00.