Ogłoszenia parafialne, 15.12.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU, GAUDETE, 15.12.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 21. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 22., Alicja Łagowska, Podłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Augustyn
  • Dziś chór „Totus Tuus” rozprowadza kalendarze na 2020 rok oraz płytę chóru z pastorałkami.
  • Przypominamy, że produkty żywnościowe można wkładać do kosza obok ołtarza Jezusa Miłosiernego. Jest to nasz dar serca na święta dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty.
  • Dziękujemy tym wszystkim, którzy uczestniczą w spotkaniach roratnich codziennie o godz. 7.00 i w środy o godz. 17.00. W dalszym ciągu zapraszamy na Roraty – nie tylko dzieci i dorosłych, ale także młodzież gimnazjalną.
  • Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. proszą o zgłoszenie osób chorych, które chciałyby przyjąć Pana Jezusa w czasie Świąt Bożego Narodzenia.