Ogłoszenia parafialne, 15.11.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.11.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu Pani Marii Jachimczak za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu Pani Krystyny Rakoczy, Podłęże, Rudzica, od p. Cubanów do p. Korniów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek– wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  w czwartek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
  w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
 • Dziś przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • Z nakazu Episkopatu Polski taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016. Odbędą się jeszcze dwie takie składki w 2016 roku. W odpowiedzi na apel Biskupów polskich taca z poprzedniej niedzieli została przeznaczona na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Syrii, Iraku, Egipcie oraz w innych krajach.
 • Informujemy, że podczas kwesty na cmentarzu Rada Parafialna zebrała kwotę 3 913, 50 zł na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji. Bóg zapłać.
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, potem Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00
 • W przyszłą niedzielę młodzież z naszej parafii będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane lampiony adwentowe. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice informuje, że w listopadzie zostaną przeprowadzone wybory na sołtysów oraz do Rad Sołeckich.
  Podłęże, Dom Kultury, niedziela 22 listopada o godzinie 14:00
  Zakrzów, Dom Kultury, niedziela 29 listopada o godzinie 16:00
  Zakrzowiec, Dom Kultury, niedziela 29 listopada o godzinie 17:00
  Szczegółową informację o terminach poszczególnych zebrań wiejskich można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Miasta i Gminy Niepołomice www.niepolomice.eu