Ogłoszenia parafialne, 15.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 15.04.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 53. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 54., Katarzyna Bobek, Zakrzowiec, od p. Pilchów do p. Czaplaków
  • Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej, podczas Eucharystii poświęcimy i rozdamy książeczki.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy członków Rady na spotkanie na plebanii.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Informujemy, że wyjazd na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę odbędzie się 17 maja – w czwartek o godz. 15.00 z parkingu przy kościele. O godz. 21.00 weźmiemy udział w Apelu Jasnogórskim transmitowanym przez TV Trwam. W piątek 18 maja o godz. 6.00 odsłonięcie obrazu i Msza święta. Po południu przejazd do Leśniowa. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pani Anny Krystian lub do zakrystii.