Ogłoszenia parafialne, 15.03.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 15.03.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 9. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 10. – Józef Kleszczyński, Podłęże, od p. Dyl do p. Augustynków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  W czwartek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, rocznica święceń biskupich ks. kard. Stanisława Dziwisza, którego poleca się modlitwom wiernych
 • Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy 18 marca, według planu podanego wcześniej. Po Mszy świętej o godz. 11.00 Rejon nr 24 wraz z rejonowym Panem Władysławem Ptasznikiem przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • W środę dzień spowiedzi, która potrwa od godz. 10.00 do godz. 12.00 i od godz. 15.00 do godz. 17.00. Na godz. 12.00 zapraszamy chorych na Mszę świętą. Taca zbierana na Mszach świętych w tym dniu przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 16.00. Potem Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Msza święta wieczorna oraz Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
 • W sobotę 21. marca o godz. 10.00 w kaplicy św. Józefa zostanie odprawiona Msza św. z okazji Uroczystości Św. Józefa. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 przyjmiemy do posługi nowych ministrantów. Zapraszamy szczególnie Rodziny kandydatów.
 • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.