Ogłoszenia parafialne, 14.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14.07.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 58. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 59., Wioletta Nowak, Zakrzowiec i życzliwi parafii w Podłężu
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  we wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
 • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni, zwłaszcza na powstającą nową elewację kościoła. Bóg zapłać.
 • W związku z remontem, zostały usunięte tablice pamiątkowe z frontu kościoła. Po zakończeniu prac przy elewacji, wrócą na swoje miejsca.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
 • W najbliższą sobotę po Mszy świętej wieczornej oraz w niedzielę 21 lipca – w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.