Ogłoszenia Parafialne 13.02.2022

 

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 lutego 2022

 

 

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

 2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 14 za sprzątanie i złożona ofiarę w wysokości 300 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 15; P. Lucyna Jasińska, Podłęże, od P. Bednarczyków do P. Czaplaków

 3. Zapraszam uczniów kl. VIII przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej na 17.30

 4. Dziś przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na ogrzewanie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.  W Niepołomicach w dniach od 18-20 lutego organizowane jest weekendowe spotkanie dla kobiet. Więcej informacji na plakacie w gablotce.

 Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek – święto Świętych Cyryla i Metodego, apostołów Europy

 6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Polski na każdy dzień