Ogłoszenia parafialne, 12.07.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.07.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 51. za posprzątanie kościoła oraz parkingu i złożoną ofiarę w wysokości 650 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 52., Wojciech Ciastoń, Zakrzów, ul. Wielicka, od p. Władysława Czaplaka do p. Wszołek
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  w środę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
  w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
 • Abp Marek Jędraszewski zachęca do udziału w dzisiejszych wyborach prezydenckich.
 • W związku z gradobiciem, które przeszło przez naszą parafię, zachęcamy do uprzątnięcia grobów bliskich na cmentarzu, usunięcia rozbitych zniczy i rozrzuconych kwiatów.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa tak jak codziennie, pół godziny przez Mszą świętą.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.