Ogłoszenia parafialne, 12.06.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 11. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.06.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 16. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 17., Alicja Chojnacka, Podłęże, ul. Jasna
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  we wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  w środę – wspomnienie św. Jolanty, zakonnicyw piątek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
 • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. Dzisiejsze spotkanie Rady Modernizacji Kościoła zostało przeniesione na kolejną niedzielę, tj. 19. czerwca.
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca, na godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu  i Koronkę do Miłosierdzia Bożego do godz. 17.00.
 • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.