Ogłoszenia parafialne, 12.04.2020

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA, 12.04.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 39. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 100 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 40., Edward Grochot, Podłęże, Balachówka, od p. Grochot do p. Żaków
  • Dziękujemy wszystkim za duchowy udział w Triduum Paschalnym oraz tym, którzy przybywali do kościoła na indywidualną adorację. Dziękujemy ks. prof. Robertowi Nęckowi za przewodniczenie liturgii i za wygłoszone Słowo Boże.
  • Dziękujemy służbie kościelnej, Panu organiście, Panu Andrzejowi Zającowi, Tomaszowi Buczkowi, za codzienną pomoc w kościele. Lektorom dziękujemy za służbę liturgiczną.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się 76. Tydzień Miłosierdzia
  • Jeszcze raz informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie pogrzeby odprawiane są na cmentarzu. Różaniec w kaplicy cmentarnej w obecności najbliższej rodziny, maksymalnie 5 osób, dodatkowe osoby na zewnątrz z zachowaniem bezpiecznej odległości. Msza święta za zmarłego będzie odprawiana w innym terminie w kościele.