Ogłoszenia parafialne, 11.01.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 11.01.2015 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 60. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 1. – Danuta Pająk, Podłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w sobotę – wspomnienie św. Antoniego, opata
 • Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy ono cykl obchodów Zwiastowania, Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się okres zwykły, który trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem.
 • W dniu dzisiejszym na Mszy świętej o godz. 11.00 wręczymy nagrody dzieciom biorącym udział w Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę. Po Mszy świętej Rejon nr 19 wraz z rejonową Panią Bożeną Żurek przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
 • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
 • Informujemy, że dnia 1 lutego 2015 roku o godz. 15.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd z udziałem Scholi, Chóru męskiego oraz zaproszonych gości. W tym roku pragniemy zachęcić wszystkich parafian do włączenia się w organizację koncertu. Zapraszamy solistów oraz zespoły do wspólnego kolędowania. Program nie powinien przekraczać 5 minut dla solistów i 10 minut dla zespołów. Chęć wystąpienia na koncercie prosimy zgłaszać do 25 stycznia do ks. wikarego.
 • Młodzież działająca przy kościele dziękuje za dobrowolne ofiary złożone podczas kolędy oraz kiermaszu świątecznego. Podczas tych dwóch wydarzeń zebraliśmy kwotę 1 856 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych dla dzieci i młodzieży działających w naszej parafii, a także na bieżące potrzeby naszej wspólnoty. Obiecujemy, że powierzone nam pieniądze wykorzystamy na rzecz rozwoju duchowego nas samych oraz całej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary pieniężne, ale przede wszystkim modlitewne w naszej intencji.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Szanowni Państwo, od 2 miesięcy działa nowy Ośrodek Zdrowia Euromed w Niepołomicach. Zapraszamy do korzystania ze specjalistycznych usług medycznych. W niedzielę 11 stycznia o godz. 11.30 w kościele w Niepołomicach zostanie odprawiona Msza święta, a po niej nastąpi poświęcenie ośrodka. Serdecznie zapraszamy. Ośrodek mieści się przy ul. Tadeusza Kościuszki 28 A w Niepołomicach. W sobotę 17 stycznia zapraszamy na dzień otwarty i na darmowe badania analityczne i EKG.