Ogłoszenia parafialne, 10.05.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 10.05.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 43. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 400 zł. zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 44., Aleksandra Krzemień, Podłęże, Rudzica, od pani Krzemień do p. Kollarów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we czwartek – święto św. Macieja, Apostoła
  w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu podczas nabożeństwa majowego.
 • Zachęcamy do uczestnictwa w Majówkach w kościele, aby spotkać się z Chrystusem Eucharystycznym na Mszy św., przyjąć Go w komunii św. i adorować podczas nabożeństwa, zachowując obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
 • W kolejną niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00, podczas której będziemy dziękować za osobę Jana Pawła II, w 100 rocznicę Jego urodzin. W tym roku, z wiadomych względów nie odbędzie się pielgrzymka do Częstochowy.
 • Dziękujemy rodzinie Buczków i Panu Andrzejowi Zającowi za prace wykonane przy kościele. Dziękujemy również kwiaciarni Mak, która ofiarowuje bezpłatnie kwiaty do kościoła.
 • Dziękujemy wszystkim, który składają ofiarę na tacę i przez internet.
 • W kolejną niedzielę powinna odbyć się zbiórka na remont naszego kościoła, wszystkich, którzy chcieliby wspomóc przebudowę prosimy o wpłaty na konto bankowe.