Ogłoszenia parafialne, 09.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 09.09.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 12. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 13., Małgorzata Wykurz, Podłęże, od p. Wykurz do p. Karasińskich i z rejonu 14., Leopold Kocoń, Podłęże, od p. Twardoszów do p. Wołowiczów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  w piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  w sobotę – wspomnienie NMP Bolesnej
 • W sobotę 15 września zapraszamy wszystkich chłopców od klasy III wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie o godz. 10.00. Prosimy przyjść z jednym z rodziców.
 • W kolejną niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, z klasy VIII szkoły podstawowej i z III klasy gimnazjum, wraz z rodzicami. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
 • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanii.