Ogłoszenia parafialne, 08.11.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 32. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 08.11.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu Pani Krzemień za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu Pani Marii Jachimczak, Podłęże, Rudzica, od p. Brodów do p. Muchów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  we wtorek– wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  w środę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  w czwartek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  w piątek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
 • Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 wręczymy nagrody w Konkursie Różańcowym. Pierwsze miejsce zajęły Nina i Karolina Kracik, drugie Magdalena Czaplak, trzecie miejsce Wiktoria Malinowska. Również po tej Mszy św. rejon z rejonową Panią Danutą Findą przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji po całym terenie Rudzicy. Zapraszamy również przedstawicieli kolejnych rejonów z Rudzicy.
 • Dziękujemy Panu Tadeuszowi i Wacławowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy na cmentarzu i wokół kościoła. Radzie Parafialnej składamy serdeczne Bóg zapłać za kwestę w czasie Dnia Wszystkich Świętych.
 • W środę, tj. 11. listopada przypada 97. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 09.00
 • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka
 • Za tydzień przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Salezjański klub sportowy „Salos Staniątki” zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe z piłki siatkowej, które odbywają się w poniedziałek, wtorek oraz czwartek w godz. 17.30 do 19.00. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów siatkówki. Treningi odbywają się w Hali Sportowej w Niepołomicach, ul. 3-go Maja 2a (Hala przy Liceum Ogólnokształcącym). Serdecznie zapraszamy.Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Gimnazjum Niepublicznego im. Św. Brata Alberta w Podłężu zaprasza mieszkańców Podłęża i okolic za Wieczornicę z okazji Odzyskania Niepodległości, w niedzielę 8 XI 2015 roku o godz. 18.00 – po Msz św. wieczornej w Domu Kultury w Podłężu.