Ogłoszenia parafialne 08.09.2013

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
w poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 49. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 50. – Pani Krystyna Leśniak; Zakrzów, Turówka
  • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Zakrzowa za przygotowanie tegorocznej uroczystości. Dziś również zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • W miniony piątek rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o pokój w Syrii. Jest to odpowiedź na apel Ojca Św. Franciszka. Dziś po Mszach św. i w tygodniu po Mszach św. wieczornych odmawiamy wspólną modlitwę w intencji Syrii.
  • W poniedziałek rozpoczynamy malowanie dalszej części ścian bocznych kościoła, w związku z tym drzwi boczne kościoła będą zamknięte.
  • W piątek 13 września po Mszy św. wieczornej ks. Jan zaprasza wszystkich chłopców, którzy chcą zostać ministrantami z klas IV i starszych, na spotkanie do salki pod kościołem. Bardzo prosimy, aby wraz z chłopcem w spotkaniu uczestniczył jeden z rodziców.
  • Informujemy, że w przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni.
  • Już dziś informujemy, że 17 września w Kaplicy Wieczystej Adoracji w Łagiewnikach nasza parafia prowadzić będzie Adorację od godz. 21.00 do 6.00 rano dnia następnego. Bardzo prosimy chór parafialny, służbę liturgiczną oraz Panią Barbarę Mitoń o włączenie się w adorację. Szczegółowe informacje na parafialnej stronie internetowej.