Ogłoszenia parafialne, 08.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 14. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 08.07.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 3., Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:w środę – święto św. Benedykta, Opata, patrona Europyw czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennikaw piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • Dziś gościmy w naszym kościele ks. Marcina Olecha, misjonarza z Boliwii, z diecezji Oruro. Na każdej Mszy świętej wygłosi kazanie, po Eucharystii będzie można wesprzeć ks. Marcina ofiarą do puszki.
  • Za tydzień Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.
  • Proszono nas o ogłoszenie:Burmistrz Niepołomic zaprasza osoby starsze i niesamodzielne do wzięcia udziału w projekcie Małopolski Tele-Anioł. Uczestnicy projektu otrzymają elektroniczne opaski na nadgarstek, które umożliwią im w razie potrzeby szybkie połączenie z Centrum Pomocy lub osobami bliskimi i udzielenie wsparcia. Urządzenie wyposażone jest też w czujnik upadku, GPS, lokalizator położenia oraz czujnik tętna. Zapisy do programu już trwają. Więcej informacji w ulotkach dostępnych w Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach i na stronie www.niepolomice.eu. Formularz zgłoszeniowy i ulotki do odebrania w zakrystii.