Ogłoszenia parafialne, 08.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 08.04.2018 r. 

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 52. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 53., Angelika Porębska, Zakrzowiec, od p. Porębskich do p. Targosz
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
 • Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się 74. Tydzień Miłosierdzia, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na Caritas. W Sanktuarium w Łagiewnikach o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta odpustowa, którą odprawi abp Marek Jędraszewski
 • We wtorek na godz. 12.30 zapraszamy dzieci na próbę przed I Komunią Świętą.
 • W kolejną niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej, podczas Eucharystii poświęcimy i rozdamy książeczki.
 • W kolejnym tygodniu Rada ds. Modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy członków Rady na spotkanie na plebanii.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2019. Nabór potrwa od 16 do 23 kwietnia. Szczegóły na stronie www.niepolomice.budzet-obywatelski.org