Ogłoszenia parafialne, 08.03.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 08.03.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 34. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 35., Marek Jeleń, Podłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17.30.
  • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W kolejną niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne.