Ogłoszenia parafialne, 07.10.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ,07.10.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 17. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 18., Zofia Horodyńska, Podłęże, ul. Stawowa
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
  w czwartek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  w sobotę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Radosne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Dziś po Mszy świętej o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej
 • Dziś każdą Mszą świętą dzieci i młodzież ze scholi parafialnej sprzedaje różańce, z których zebrane datki zostaną przeznaczone na działalność grupy.
 • Za tydzień na wszystkich Mszach św. odbędzie się liczenie wiernych uczęszczających do kościoła i przystępujących do komunii św.
 • W kolejną sobotę i niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać. W niedzielę po Mszy świętej wieczornej członków Rady modernizacji kościoła oraz Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie na plebanii.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.