Ogłoszenia parafialne, 07.05.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 07.05.2017

  • Bóg zapłać Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz Paniom i Panom z rejonu 3. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 4., Jan Woda, Podłęże, ul. Wielicka od p. Wodów do p. Rynduch oraz w sobotę od godz. 13.00 Rodziców młodzieży bierzmowanej.
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Zbiórka przed kościołem o godz. 10.40. Spowiedź dla dzieci i ich Rodziców w sobotę od godz. 9.00.
  • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej.
  • Dziękujemy Panu Tadeuszowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy przy kościele oraz Panu Romanowi Cioś za wykoszenie trawy przy plebanii.