Ogłoszenia parafialne, 07.03.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 07.03.2021 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 25. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 240 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 26., Roman Cioś, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Rypel do p. Cioś
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Zaraz po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo będzie transmitowane w Internecie.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. W tym roku tylko o godz. 16.30. Zachęcamy do prywatnego odprawiania Drogi Krzyżowej w domu.
  • W sobotę przypada rocznica wyboru papieża Franciszka
  • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.