Ogłoszenia parafialne, 07.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 07.02.2021 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 21. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 210 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 22., Alicja Łagowska, Podłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Augustyn
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes
 • Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców oraz dzieci z klas 3 przygotowujące się do przyjęcia pierwszej komunii świętej. Na Mszy świętej poświęcimy i rozdamy medaliki, świece gromnice i książeczki do nabożeństwa.
 • We wtorek 9 lutego na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy młodzież z klasy 8 przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej krótkie spotkanie.
 • W czwartek, tj. 11 lutego 2021 r., w związku ze wspomnieniem Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXIX Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele uroczysta Msza św. dla chorych, samotnych, starszych o godz. 10.00 z Namaszczeniem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim. Przed Mszą o godz. 9.30 możliwość spowiedzi. Prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych do kościoła.
 • Dziękujemy za naprawienie i wyzłocenie monstrancji, Panu Piszczkiewiczowi i jego Rodzinie.
 • W kolejną niedzielę Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Ofiary można również wpłacać na konto bankowe parafii. Bóg zapłać.
 • Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu ogłasza nabór dzieci 6-letnich do oddziałów przedszkolnych i 7 letnich do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022. Zapisy rozpoczną się od dnia 01 marca 2021 i potrwają do 20 marca 2021. Druki należy składać tylko w wersji papierowej w sekretariacie szkoły – codziennie od 8.00 do 15.00. Szczegółowe informacje w gablocie.