Ogłoszenia parafialne, 07.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 07.01.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 39. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 40., Edward Grochot, Podłęże, Balachówka, od p. Grochot do p. Żaków
  • Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy ono cykl obchodów Zwiastowania, Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się okres zwykły, który trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • W kolejną niedzielę 14 stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę Parafialną i Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.