Ogłoszenia parafialne, 04.02.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.02.2018 r. 

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 43. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 44., Aleksandra Krzemień, Podłęże, Rudzica, od pani Krzemień do p. Kollarów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W sobotę 10 lutego 2018 r., w związku ze wspomnieniem Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXVI Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele uroczysta Msza św. dla chorych, samotnych, starszych o godz. 9.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz Namaszczeniem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim. Przed Mszą o godz. 8.30 możliwość spowiedzi. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole, które przygotowały Panie z Zespołu Charytatywnego „Caritas”. Prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych do kościoła na to spotkanie.
 • Za tydzień 10. lutego w sobotę i 11. lutego w niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni.
 • Rozpoczynając od kolejnej niedzieli 11. lutego, raz w miesiącu, ks. dr Robert Nęcek będzie głosił kazania przygotowujące nas do uroczystości 40-lecia powołania naszej parafii.