Ogłoszenia parafialne 03.07.2022

XIV Niedziela Zwykła

3 lipca 2022

 

1.Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. 

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 34 za sprzątanie i złożoną ofiarę 450 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 35; P. Marek Jeleń, Podłęże, ul. Trawniki, od P. Pilch do P. Wyrwa, od P. Lisowskich do P. Taborskich.

3.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci miesięcznik „Staś”.

Kalendarz Liturgiczny

  • Środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy i patronki dzieł misyjnych. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.
  • Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

4.Wszystkim Solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a wyjeżdzającym na urlopy i wakacje dobrego wypoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.