Ogłoszenia parafialne, 03.01.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2. NIEDZIELĘ PO NARODZENIU, 03.01.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 16. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 17., Halina Sowa, Podłęże, ul. Jasna
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na prace w naszym kościele
  • W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę. Składka z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje. Przed każdą Mszą świętą młodzież ze scholi będzie rozprowadzać zestawy z kredą, kadzidłem i mirrą.
  • Przypominamy, że w tym roku nie ma tradycyjnej kolędy, wizyta duszpasterska została przeniesiona na czas po pandemii. W trzy kolejne niedziele stycznia odprawione zostaną Msze święte o godz. 11.00 w intencji mieszkańców Podłęża – 10. stycznia, Zakrzowa 17. stycznia i Zakrzowca 24. stycznia, z błogosławieństwem dla Rodzin.