Ogłoszenia parafialne, 02.02.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.02.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 28. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 29., Grażyna Klima, Podłęże, ul. Wąska, lewa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
    w czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • Dziś przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz XXIV Dzień Życia Konsekrowanego, na każdej Mszy świętej obrzęd poświęcenia gromnic. W dniu dzisiejszym również pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele oraz na zakony kontemplacyjne.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16.00.
  • W roku 2020, decyzją kurii, nasz dekanat patronuje budowie kościoła pw. Św. Jana Pawła II w Krakowie-Ruczaju. W związku z tym, w kolejną niedzielę 9 lutego przybędzie do nas ks. proboszcz Franciszek Gruszka, będzie głosił Słowo Boże na każdej Mszy świętej, składka z tego dnia zbierana przez ks. Franciszka zasili nowopowstający kościół.