Ogłoszenia parafialne, 01.03.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 01.03.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 7. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 8. – Ryszard Bigaj, Podłęże, od p. Kapustów do p. Bigajów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – Święto Św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
 • W dniu dzisiejszym po Mszy świętej o godz. 11.00 rejon nr 23, wraz z rejonową Panią Zofią Kaczmarczyk przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
 • We wtorek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, poświęcimy i rozdamy książeczki.
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej. Na Drogę Krzyżową 06.03.2015 o godz. 16.15 zapraszamy młodzież z gimnazjum, szczególnie z klas III, po Mszy świętej krótkie spotkanie.
 • Z racji pierwszego piątku spowiedź w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00, prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę świętą zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej na plebanię zapraszamy Radę ds. Modernizacji Kościoła na spotkanie z inspektorem nadzoru.
 • Za tydzień Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą rozprowadzać wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.