Ogłoszenia parafialne, 16.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16.09.2018 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 13. i 14. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 245 zł i zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 15., Lucyna Jasińska, Podłęże, od p. Bednarczyków do p. Czaplaków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, którego relikwie znajdują się w naszym kościele
    we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
    w czwartek – wspomnienie męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    w piątek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    w sobotę – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  • Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, z klasy VIII szkoły podstawowej i z III klasy gimnazjum, wraz z rodzicami. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanii.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Dziękujemy Panu Mieczysławowi Urychowi oraz Panu Andrzejowi Zającowi za prace przy plebanii i przy kościele oraz Stanisławowi i Tomaszowi Buczkom.