Ogłoszenia parafialne, 07.07.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 14. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 07.07.2019 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 58., Cecylia Łach, Zakrzowiec, od p. Myszków do p. Kleszczyńskich
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
    w czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    w piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,biskupa i męczennika
    w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele
  • Za tydzień Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W gablocie wywieszone są Msze święte pogrzebowe, które zostaną odprawione przez ks. Piotra Pilcha i ks. Jarosława Glonka
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.
  • Proszono nas o ogłoszenie
    Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka odbędzie się 11 lipca i potrwa  od rana do godz. 15.00. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.