Ogłoszenia parafialne, 06.09.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 06.09.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 35. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 36. – Maria Kowalska, Podłęże, Trawniki, od p. Biernatów do p. Piskorz-Cioś
  • W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
    w środę – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
  • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 pobłogosławimy dzieci z klas pierwszych oraz poświęcimy tornistry.
  • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
  • W sobotę 12. września na godz. 10.00 ks. Jan zaprasza wszystkich chłopców klas II i starszych, którzy chcą zostać ministrantami, na spotkanie do salki pod kościołem. Bardzo prosimy, aby wraz z chłopcem w spotkaniu uczestniczył jeden z rodziców.
  • W przyszłą niedzielę 13. września zapraszamy na uroczystą Mszę św. „dożynkową” o godz. 11.00. W tym roku o zewnętrzną oprawę uroczystości zadbają parafianie z Zakrzowca.
  • Informujemy, że w przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Za tydzień odbędzie XXIII Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd wraz z Panią Anną Krystian z parkingu przy kościele rano o godz. 5.30.