Triduum dziękczynne przed kanonizacją

Kościół NMP Królowej Polski
32-003 Podłęże
Polska

Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego ustanowioną przez Jana Pawła II, który w tym dniu zostanie ogłoszony świętym.

W związku z tym zapraszamy na Triduum dziękczynne przed kanonizacją, w piątek, sobotę i w niedzielę.

W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

W sobotę o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W niedzielę o godz. 15.00 Msza św. dziękczynna za kanonizację św. Jana Pawła II z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Zachęcamy do przystrojenia swoich domów flagami narodowymi, papieskimi oraz innym elementami religijnymi, manifestując w ten sposób swój patriotyzm, dumę narodową i naszą radość.

Ze względu na uroczystości kanonizacyjne w Rzymie i transmisję telewizyjną Msza św. w niedzielę z godz. 11.00 została przełożona na godz. 15.00.