Msza św. w intencji życia

When:
13 wrzesień 2014 @ 17:00 – 18:00
Where:
Kościół NMP Królowej Polski
Podłęże 375
32-003 Podłęże
Polska

W każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę świętą, w czasie której przy relikwiach Św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin, będziemy modlić się w intencji kobiet w stanie błogosławionym oraz małżeństw pragnących narodzin dziecka.

Zapraszamy również pary narzeczonych, które w przyszłości chcą mieć dzieci, rodziny z małymi dziećmi, dziadków, babcie i wszystkie osoby pragnące podziękować za dar życia. Zapraszamy też pary żyjące w związkach niesakramentalnych. Po Mszy świętej specjalne błogosławieństwo dla kobiet oczekujących dziecka i rodzin modlących się o upragnione potomstwo.

Msza święta w tych intencjach będzie odprawiana w każdą drugą sobotę miesiąca, aby wypraszać łaskę pierwszego dziecka w pierwszym kościele konsekrowanym przez Karola Wojtyłę, obecnie Św. Jana Pawła II Patrona Rodzin.

Galeria dzieci Św. Jana Pawła II

Modlitwa matek oczekujących potomstwa

Panie Jezu, proszę Cię z miłością za to powierzone mi życie, które noszę w łonie. Z pokorą dziękuję, że wybrałeś mnie jako narzędzie Twojej miłości. W tym pięknym oczekiwaniu pomóż mi żyć w nieustannym zawierzeniu się Twojej świętej woli. Daj serce matki: czyste, mocne i hojne. Ofiaruję Ci wszystkie obawy o przyszłość: lęki, niepewności, oczekiwania względem dziecka, którego jeszcze nie znam. Spraw, aby narodziło się zdrowe, oddal od niego wszelkie zło fizyczne i wszelkie niebezpieczeństwa duszy. Ty, Maryjo, która poznałaś niezliczone radości świętego macierzyństwa, daj mi serce zdolne do przekazania wiary żywej i gorącej. Uświęć moje oczekiwanie, błogosław moją cichą nadzieję, spraw, by owoc mego łona, wzrastał w łasce i świętości. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna. Amen.